У Шепарівцях влаштовують з’їзди

У Шепарівцях влаштовують з’їзди
29 Серпня 2018

У селі Шепарівці Коломийського району дорожники працюють над влаштуванням з’їздів і примикань. Роботи відбуваються у центрі села неподалік сільської ради.

«Минулого року ми відремонтували 15 кілометрів дороги Т-09-05 Делятин – Раківчик. Але через відсутність фінансування усі ці роботи зробили у борг. Досі за цю дорогу нам не повернули 40 мільйонів гривень. Через відсутність фінансування ми не змогли завершити деякі з’їзди. Але зараз роботи продовжуємо. До речі, також у борг», - каже інженер виробничо-технічного відділу фірми-підрядника ПБС Василь Мацюк.

У Шепарівцях наразі влаштовано 3 з’їзди. Для місцевих жителів важливо було зробити примикання саме з вулицею Лесі Українки, адже там були певні незручності як для водіїв, так і для перехожих.

«Висота від дороги майже по коліна, машини заїжджають з важкістю. В цій вулиці знаходиться відпочинковий комплекс Млинівські купальні. Тут кожного дня велика кількість дітей, які відвідують басейн і приходять на тренування», - говорять місцеві.

На примиканнях і з'їздах підрядники попередньо влаштовують основу щебенево-пішаною сумішшю та асфальтують. Протягом дня у планах роботи завершити. 
    15 Жовтня

    14 Жовтня