В Отинії служба в справах дітей провела захід проти булінгу

В Отинії служба в справах дітей провела захід проти булінгу
9 Жовтня 2018

Вчора начальником відділу соціально-правового захисту дітей служби у справах дітей Коломийської райдержадміністрації Котовським Володимиром Івановичем спільно з працівником ювенальної превенції Коломийського ВП майором поліції Василецьким Вадимом Вікторовичем в Отинійській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проведено профілактичну бесіду з дітьми, які схильні до правопорушень та прочитано бесіду на тему "Поняття булінгу та недопущення його в навчальних закладах".

Довідково

Булінг – це агресивна і вкрай неприємна свідома поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском та є гострою проблемою сучасності.

За даними дослідження UNICEF Україна за 2017 рік, 67% дітей стикалися з булінгом (були жертвою або свідком), а 40% постраждалих від цькування взагалі ні з ким не ділилися проблемою і не зверталися за допомогою. 25% - говорили про це не з дорослими (з другом чи братом/сестрою). З тих, хто мовчить – 40% соромляться про це говорити, а 22% вважають, що це нормальне явище.

За даними доповіді ВООЗ в 2016 році, Україна займає 9-те місце серед 42 досліджуваних країн за відсотком жертв булінгу серед 15-річних (9% дівчат та 11% хлопців).

Найбільш поширеним є психологічний і фізичний булінг. Проте, як наслідок поширення ролі комунікаційних технологій (телефонного зв'язку, Інтернету та соціальних мереж), з’являється новий вид цькування – кібер булінг. Це не просто пустощі або грубість, це особлива форма взаємин між дітьми, що за відсутності реагування може перерости в насильство.    10 Жовтня

    9 Жовтня