.
.

В Отинійській школі техпрацівникам заборгували зарплату (відео)

В Отинійській школі техпрацівникам заборгували  зарплату (відео)
11 Квітня 2018

Вони працюють задарма. Техпрацівникам Отинійської школи боргують зарплату. У школі понад три десятки техпрацівників. А це бібліотекар, сторожі, медсестра та прибиральниці.

Зароблене за третину лютого і за березень їм виплатили лише напередодні Великодня. Чи матимуть гроші за квітнь – наразі невідомо. Аби посприяти у вирішенні проблеми помічники народного депутата Юрія Дерев'янка вже підготували відповідні звернення до місцевних чиновників.

Якщо і надалі буде така ситуація, каже директор школи Наталія Гринів, доведеться скорочувати персонал.

«Не хотілося б цього робити, адже школа велика. Нам просто не вистачить робочої сили для виконання усіх завдань, які потрібно в такій великій школі. А у нас хороший колектив, люди з розумінням відносяться до всього. Доводиться з людьми багато говорити, переконувати, просити», - коментує Наталія Гринів.Така ситуація неабияк непокоїть народного депутата України, одного з лідерів партії "РУХ НОВИХ СИЛ" Юрія Дерев'янка. Аби посприяти у вирішенні проблеми його помічники вже підготували відповідні звернення до місцевних чиновників.

«Від Юрія Богдановича будемо сприяти депутатськими зверненнями на Коломийську райраду, чому допущена дана ситуація і як її вирішити», - каже помічник народного депутата Юрія Дерев’янка Марія Карпюк.

Крім того, нещодавно Юрій Дерев'янко звернувся із запитом до Кабміну, в якому просить збільшити на 485,2 млн. гривень видатки з держбюджету для Івано-Франківської області на забезпечення своєчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ.


Джерело:  http://firtka.if.ua/Коломия доставка піцца