.
.

В Отинійському ліцеї відкрили навчально-практичний центр

В Отинійському ліцеї відкрили навчально-практичний центр
28 Листопада 2018

У вівторок, 27 листопада в Отинійському професійному ліцей енергетичних технологій відбулося відкриття навчально-практичного центру  з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

Навчально-практичний центр за цією професією на базі ОПЛЕТ єдиний в області. Проект стартував торік на виконання наказу Міністерства освіти і науки України. На його реалізацію державою виділено 630 тисяч гривень.

З відкриттям навчально-практичного центру ліцей стане осередком удосконалення професійно-практичної та професійно-теоретичної підготовки електромонтерів, підвищення кваліфікації фахівців енергетичних підприємств, перепідготовки незайнятого населення з впровадженням у навчальний процес новітніх виробничих технологій і застосуванням сучасного обладнання, інструментів, матеріалів, комп’ютерних технологій.

В урочистих заходах з нагоди відкриття центру взяли участь директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації Віктор Кімакович, його заступник Ігор Гаврилюк, директор навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти в Івано-Франківській області Олексій Шафоростов, голова Отинійської селищної ради Володимир Кінащук, керівники підприємств.

Коломия доставка піцца