.
.

Вероніка Пінчук з Отинійської ДШМ здобула перше місце на відкритому обласному дитячому конкурсі-фестивалі української естрадної пісні «Водограй»

Вероніка Пінчук з Отинійської ДШМ здобула перше місце на відкритому обласному дитячому конкурсі-фестивалі української естрадної пісні «Водограй»
17 Квітня 2018
Днями у селищі Брошнів-Осада відбувся XVIІ відкритий обласний дитячий конкурс-фестиваль української естрадної пісні «Водограй», присвячений 69-ій річниці від дня народження лауреата Шевченківської премії, Героя України, композитора Володимира Івасюка. У фестивалі взяв участь 71 учасник із 19 дитячих музичних шкіл та шкіл мистецтв Івано-Франківщини.

Фестиваль-конкурс проходив на базі Брошнів-Осадської дитячої школи мистецтв ім. В. Івасюка, очолила його Катерина Тринчук — багаторічний її директор і засновник «Водограю». Після прослуховування конкурсної програми відбувся гала-концерт переможців фестивалю.

Участь у фестивалі взяв начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації подякував Володимир Федорак, який подякував юним талантам, їхнім батькам та педагогам за працю, наполегливість та цілеспрямованість. Слова вдячності за неповторне свято української пісні адресував учасникам конкурсу і голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів.

Учасники конкурсу були відзначені грамотами, а призерів та переможців нагородили дипломами.

Володарями ГРАН-ПРІ стали Арсен Торговецький (Долинська ДШЕВ ім. М.Антоновича, старша група), вихованки Брошнів-Осадської ДШМ ім. В.Івасюка Юлія Мартинів (середня група) та Анастасія Скаб’як (молодша група).

І місце здобули Оксана Марцінко із Тисмениці (молодша група), вокалісти середньої вікової групи: Вероніка Пінчук (Отинійська ДШМ), Ярослав Андрусяк (Івано-Франківська ДМШ №2) та Євгенія Мазур (Долинська ДШЕВ). У старшій віковій групі І місце посіли Денис Розін (Івано-Франківська ДМШ №1) та Анна Глушко (Перегінська ДШМ).

Плідним виявилося ІІ призове місце, яке зайняли чотири призери старшої вікової групи, чотири - середньої групи та двоє – молодшої групи.

Всього сім конкурсантів посіли ІІІ місце. За кращі голоси фестивалю особливу відзнаку вручили Христині Лукач та Валентині Гваніцькій (Підмихайлівська ДШМ).

Звучали слова вдячності конкурсантам, працівникам культури, селищної ради, засновникам та організаторам за таке чудове свято української пісні. Окрім переможців ХVІІ фестивалю на сцені виступили ще й володарі гран-прі минулих років та заслужена артистка України Наталія Шевченко.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Коломия доставка піцца