.
.

Відбулося засідання виконавчого комітету Печеніжинської селищної ради ОТГ

Відбулося засідання виконавчого комітету Печеніжинської селищної ради ОТГ
17 Квітня 2018
Днями відбулося засідання виконавчого комітету Печеніжинської селищної ради ОТГ під головуванням селищного Ігоря Довірака. 

Участь в роботі виконавчого комітету взяли 18 членів виконавчого комітету з 21 обраних, начальник відділу ЖКГ, інвестицій та соціально-економічного розвитку Володимир Кобацький, інспектор (з обслуговування соціально незахищених верств населення) Іванна Семенович, інспектор з благоустрою Степан Василишин, підбирач довідкового та інформаційного матеріалу (з питань архітектури та містобудування) Христина Данилюк, начальник Печеніжинського ККП. Засідання розпочалось із знайомлення з новими членами виконавчого комітету та планом роботи пленарних засідань виконавчого комітету ради.

Одним з питань порядку денного, що розглянули члени виконавчого комітету – про закінчення опалювального періоду. Відповідно до рішення, виходячи з кліматичних умов, враховуючи, що протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищує 8 градусів, опалювальний період 2017-2018 років бюджетних установах та організаціях Печеніжинської селищної ради об’єднаної територіальної громади закінчити 13 квітня 2018 року.

Коломия доставка піцца