.
.

Відбувся робочий виїзд з метою обстеження виконання ремонтних робіт дороги Р-24 (Татарів – Кам’янець-Подільський) поблизу смт. Гвіздець

Відбувся робочий виїзд з метою обстеження виконання ремонтних робіт дороги Р-24 (Татарів – Кам’янець-Подільський) поблизу смт. Гвіздець
9 Серпня 2018

Відповідно до перспективного плану та стратегії відновлення доріг Івано-Франківської області вже третій рік тривають ремонтні роботи доріг області. На даний час продовжується ремонт дороги Р-24 (Татарів – Кам’янець-Подільський) поблизу смт. Гвіздець.

З метою обстеження виконання ремонтних робіт дороги, 9 серпня 2018 року голова Коломийської районної державної адміністрації Любомир Глушков, голова Коломийської районної ради Роман Дячук, перший заступник голови Коломийської райдержадміністрації Нестор Печенюк та начальник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак здійснили робочий виїзд.

На теперішній час ділянки, які потребували негайного відновлення, відремонтовані в Городенківському районі до межі з Тернопільською областю. Наразі ремонтні роботи тривають від ділянок, які відремонтували в 2017 році, в сторону м. Коломиї.

Кошти на відновлення дороги Р-24 (Татарів – Кам’янець-Подільський) надійшли з державного бюджету України та місцевих бюджетів.

Голова Коломийської районної державної адміністрації Любомир Глушков зазначив, що крок за кроком дороги в Коломийському районі та Івано-Франківській області будуть відремонтовані, а також висловив вдячність голові Івано-Франківськії обласної державної адміністрації Олегу Гончаруку за сприяння у здійсненні запланованого ремонту доріг. 


Коломия доставка піцца