.
.

Виховна година на тему «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх» у ТзОВ ЛОК «Прикарпатські зорі»

Виховна година на тему «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх» у ТзОВ ЛОК «Прикарпатські зорі»
19 Липня 2019

Організація літнього відпочинку – один з найважливіших аспектів виховної діяльності. Організована діяльність дітей в літній період дозволяє зробити педагогічний процес безперервним на протязі всього року, адже, на сьогоднішній день дитячий літній оздоровчий табір є установою, що не тільки здійснює оздоровлення і відпочинок дітей, а й виконує освітню і виховну функцію. Виховна робота в дитячому оздоровчому таборі включає розумне поєднання відпочинку, праці, спорту з пізнавальною, естетичною, оздоровчою, ігровою, словесною діяльністю.

Під час перебування дітей у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку створюються умови для розвитку їх внутрішнього потенціалу, творчих здібностей, розширення кругозору, інтелектуального збагачення, розвитку на основі включення в різноманітну, соціально значиму і особистісно привабливу діяльність, змістовного спілкування та міжособистісних стосунків у різновіковому колективі. Саме з цією метою  залучаються спеціалісти різних установ  та організацій для проведеня в літніх  таборах тематичних бесід, лекцій, вікторин тощо.

18.07.2019 року  у ТзОВ ЛОК «Прикарпатські зорі»  організовано та проведено інспекторами ювенальної превенції Коломийського відділу поліції ГУНП  в Івано-Франківській області лейтенантом поліції Бирчак Юлією Михайлівною  та старшим лейтенантом Боледзюком Ярославом Ярославовичем виховну годину на тему «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх». Провідний фахівець із соціальної роботи Коломийського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ласійчук Наталія Миколаївна  зацікавила дітей бесідою про такі негативні явища суспільства, як насильство, торгівля людьми,  інші види порушення прав дитини. Наймолодших вихованців зацікавила участь у виконанні малюнку на асфальті «Що ти очікуєш, провівши час у літньому таборі».   Головний спеціаліст відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги   Коломийського місцевого  центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Смерек Вікторія Михайлівна провела правову виховну годину  «Ми всі різні, але у нас усіх рівні права!». Також  відбулася гра-подорож «Права та обов’язки дитини», під час якої роздано командам  подарунки, брошури. Позаштатний працівник регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги в Івано-Франківській області Шотурма Оксана Володимирівна під час проведення даних заходів здійснила чудову фотосесію.

Коломия доставка піцца