.
.

Жителі Коломийщини взяли участь у ХІІ-му обласному фестивалі творчих робіт молоді з інвалідністю «Горицвіт»

Жителі Коломийщини взяли участь у ХІІ-му обласному фестивалі творчих робіт молоді з інвалідністю «Горицвіт»
6 Грудня 2018
5 грудня 2018 року у м. Івано-Франківську відбувся ХІІ-ий обласний фестиваль творчих робіт молоді з інвалідністю «Горицвіт», присвячений Міжнародному дню інвалідів.

Коломийський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді посприяв участі обдарованої молоді  із Коломийського району у даному заході, а саме Білоус Оксани Василівни із с. Іванівці, Стефанишина Андрія Генадійовича із с. Ковалівки та Богаченка Петра Михайловича із селища Отинія, учасників районного фестину «З мрією у серці».

Дані заходи проводяться з метою виявлення і пропаганди творчих надбань молоді з інвалідністю, розширення можливостей для їх самовизначення та самореалізації, інтелектуального  й  творчого розвитку.   Оксанка   виступила у номінації декламаційне мистецтво з віршем «Йшла до Бога Україна тихо з молитвами», а також на виставку представила свої вишиті вироби, зачарувавши усіх своїми талантами. Андрій акапельно виконав пісню «Я дякую Тобі, Мій Боже», Петро під супровід гітари співав пісню «Дівчина - отинянка». Учасники були нагороджені подарунками та запрошені на святковий обід. Фестиваль для усіх присутніх  подарував незабутні враження, позитивні емоції та нові знайомства.


Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца