.
.

Жителі Коломийщини взяли участь у ХІІ-му обласному фестивалі творчих робіт молоді з інвалідністю «Горицвіт»

Жителі Коломийщини взяли участь у ХІІ-му обласному фестивалі творчих робіт молоді з інвалідністю «Горицвіт»
6 Грудня 2018
5 грудня 2018 року у м. Івано-Франківську відбувся ХІІ-ий обласний фестиваль творчих робіт молоді з інвалідністю «Горицвіт», присвячений Міжнародному дню інвалідів.

Коломийський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді посприяв участі обдарованої молоді  із Коломийського району у даному заході, а саме Білоус Оксани Василівни із с. Іванівці, Стефанишина Андрія Генадійовича із с. Ковалівки та Богаченка Петра Михайловича із селища Отинія, учасників районного фестину «З мрією у серці».

Дані заходи проводяться з метою виявлення і пропаганди творчих надбань молоді з інвалідністю, розширення можливостей для їх самовизначення та самореалізації, інтелектуального  й  творчого розвитку.   Оксанка   виступила у номінації декламаційне мистецтво з віршем «Йшла до Бога Україна тихо з молитвами», а також на виставку представила свої вишиті вироби, зачарувавши усіх своїми талантами. Андрій акапельно виконав пісню «Я дякую Тобі, Мій Боже», Петро під супровід гітари співав пісню «Дівчина - отинянка». Учасники були нагороджені подарунками та запрошені на святковий обід. Фестиваль для усіх присутніх  подарував незабутні враження, позитивні емоції та нові знайомства.


    21 Березня

    20 Березня

Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца