Жителю Коломийщини, який убив товариша по чарці присудили шість років за гратами

Жителю Коломийщини, який убив товариша по чарці присудили шість років за гратами
29 Липня 2019

12 жовтня 2018 року на Коломийщині п’яний чоловік убив товариша по чарці.

Вбивство трапилось у селі Старий Гвіздець, на вулиці Українській. Один чоловік прийшов у гості до іншого, взявши із собою горілку. Через деякий час між ними почалася п’яна сварка, яка згодом переросла у бійку. Внаслідок неї господар будинку загинув.

Судмедексперти встановили, що загинув чоловік внаслідок 19 ударів по тілу, зокрема – від закритої травми грудної клітки і живота, двобічних переломів ребер, крововиливу у міжреберні мязи, множинних розривів тканин печінки, та від масивної кровотечі в черевну порожнину. Ці удари були нанесені руками та ногами.

Як розповів у суді обвинувачений, він того дня випив близько 0.5 літра горілки. Конфлікт же, за його словами, розпочав господар будинку. Причиною сварки стала військова служба обвинуваченого в зоні АТО, а також політична обстановка в країні.

За словами вбивці, в один момент конфлікту він впав на землю і частково втратив свідомість від випитого та самої бійки, а коли прокинувся, то побачив, що інший чоловік не дихає. Він спочатку намагався робити штучне дихання, а потім добровільно пішов до магазину, де розказав продавцю, що він вбив людину під час бійки.

Коломийський міськрайонний суд виніс вирок у цій справі. Вбивці присудили шість років за гратами. Втім, прокуратура вирішила, що термін замалий, і подала апеляційну скаргу до Івано-Франківського апеляційного суду, вимагаючи жорсткішого покарання. Судді задовольнили скаргу, збільшивши тюремний строк вбивці з 6 до 8 років.    25 Жовтня

    24 Жовтня