10 гірсько-штурмова бригада запрошує на службу

10 гірсько-штурмова бригада запрошує на службу
5 Серпня 2020
Сьогодні, 5 серпня, в Івано-Франківській ОДА відбувся пресбрифінг командира 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади Василя Зубанича.

Полковник розповів журналістам про ротацію у зоні АТО.

Серед іншого, Василь Зубанич закликав прикарпатців ставати до ЗСУ.

“Війна рано чи пізно закінчиться, і закінчиться перемогою. Але треба за неї боротися. Тому запрошую до нашої бригади. Бо як кажеш, хочеш миру - готуйся до війни. Тому борімось за нашу країну не вдома на дивані, а там, де це дійсно потрібно. У нас гарний колектив і гарні відносини. Проблеми є, але буденні і ми їх намагаємося оперативно вирішувати. Тож кличемо до нашої бригади. Особливо, молодь”, – закликав командир 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади.

Військовослужбовець відзначив, що молоді люди зараз не надто поспішають йти на службу. Відтак, тих, хто приходить, всіляко намагаються підтримувати, просувати на службі.

Довідка: 10-та окрема гірсько-штурмова бригада — тактичне формування Сухопутних військ Збройних сил України оперативного командування “Захід”, що сформована у місті Біла Церква 30 жовтня 2015 року. Місцем базування визначено місто Коломия Івано-Франківської області. Польова пошта — В3950.


    22 Вересня

    21 Вересня