.
.

12-13 травня коломияни зможуть обрати сімейного лікаря у ЦНАПІ

12-13 травня коломияни зможуть обрати сімейного лікаря у ЦНАПІ
7 Травня 2018

Коломиян та жителів прилеглих територіальних громад запрошують 12-13 травня в Управління надання адміністративних послуг (ЦНАП) за адресою: м. Коломия, пл. Привокзальна, 2а/1.

“Тут Ви зможете отримати більше інформації про лікарів, які надають первинну допомогу в м. Коломиї та укласти декларацію з лікарем, якого Ви оберете.

Для цього потрібно мати із собою копії документів: паспорта (1 сторінка та сторінка з реєстрацією місця проживання), ідентифікаційного коду, свідоцтва про народження дитини”, – йдеться у повідомленні.

Графік:
12-13 травня 2018 року від 11:00 до 15:00

Також буде надана додаткова безкоштовна можливість отримати консультацію лікаря, перевірити рівень цукру в крові, артеріального тиску, отримати рецепти згідно Урядової програми “Доступні ліки”, при необхідності пройти УЗД: черевної порожнини; сечовивідної системи; щитоподібної залози.

Нагадуємо! Ви щоденно маєте можливість укласти декларацію з лікарем в приміщенні амбулаторій центру за адресами: вул. В’ячеслава Чорновола, 32; вул. Шевченка, 38; вул. Родини Крушельницьких, 28; вул. Леонтовича, 26 а.    23 Лютого

    22 Лютого


Коломия доставка піцца