.
.

Компанія “Мельник”, яка мала збудувати стадіон на Співочому полі, розриває договір з міськрадою

Компанія “Мельник”, яка мала збудувати стадіон на Співочому полі, розриває договір з міськрадою
28 Грудня 2016

Урочисто та під прицілом телекамер керівництво Коломийської міськради у липні підписувало угоду про співпрацю з ТзОВ “Будівельна компанія Мельник” з Івано-Франківська. 

Угода передбачала зведення житлового комплексу, будівництво стадіону зі штучним покриттям, а також проведення благоустрою міського озера по вул. Чехова.

Загалом у розвиток міста компанія планувала вкласти близько 25 мільйонів гривень.  Згідно з умовами цього проекту, місто на правах оренди надає забудовнику 1,3 гектара землі для будівництва цілого житлового комплексу.

Інформація про те, що угоду може бути розірвано, стала відомою ще восени, проте жодна зі сторін тоді коментарів не надавала.

spivoche-pole2

Під час звіту міського голови у листопаді містяни порушили досить резонансне питання забудови Співочого поля. Роботи на той час там так і не були розпочаті, хоч і обіцяли.

Як тоді коментував Ігор Слюзар, роботи не проводять з вини міської ради. “Наш приватний партнер готовий  здійснювати роботи, але з точки зору державної – ми не виконали поки що своїх зобов’язань. Щоб віддати землю, яка піде під забудову, нам треба провести зміни в зонуванні генерального плану Коломиї. Я дуже переживаю, що в приватного партнера урветься терпець і він не захоче здійснювати проект”, – коментував у листопаді міський голова.

Як розповідають у компанії, вони мали розпочали будівництво не пізніше ніж через рік після укладання угоди. Минуло півроку, міськрада мала підписати з компанією договір оренди землі і змінити цільове призначення земельної ділянки під будівництво та обслуговування житлових будівель. Але цього так і не було зроблено.

НТККоломия Веб Портал

Коломия доставка піцца