4 серпня в Коломиї офіційно запрацював дитячий будинок сімейного типу

4 серпня в Коломиї офіційно запрацював дитячий будинок сімейного типу
6 Серпня 2020

Це вже другий заклад у місті такого типу. У даному будинку будуть виховуватися до десяти дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

На даний час батьки-вихователі взяли у свою сім‘ю п‘ятеро дітей. Четверо з них між собою рідні. Це четверо хлопців та одна дівчина, віком від восьми до сімнадцяти роки.

Нагадаємо, Коломийська міська рада у 2018 році за кошти субвенції з державного бюджету придбала приміщення для дитячого будинку сімейного типу. Відповідно до міської програми «Реалізація державної політики з питань дітей та їх соціального захисту» на 2020-2024 роки, для облаштування даного помешкання виділено 300 тисяч гривень.

Батьки-вихователі пройшли всі відповідні навчання та зібрали пакет документів, необхідних для створення ДБСТ. До слова, подружжя Баб‘юків Михайла та Надії мають позитивний досвід виховання дітей, адже виховали трьох свої дітей. Двоє старших – повнолітні, та мають свої сім‘ї, а молодша, неповнолітня дочка, проживає разом з батьками.

Висловлюємо щиру подяку всім небайдужим мешканцям нашої громади, громадським організаціям, благодійним фондам, приватним підприємцям, меценатам за допомогу у створенні та облаштуванні даного ДБСТ.

Офіційне відкриття ДБСТ відбудеться 18 серпня 2020 року о 10.00 год. Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до даного заходу.

За детальнішою інформацією звертайтеся до служби у справах дітей міської ради за тел. 2-35-98    20 Вересня

    19 Вересня