.
.

RSS

«Алеся» – це українською?

Кожен з нас, крокуючи Коломиєю, мимохіть читає різноманітні виві­ски та реклами на будівлях. Зустрічається чимало іно­земних слів, а точніше – ан­глійських, до яких ми за час «європеїзації» вже звикли...

15.06.2013

У Коломиї вітали зі святом людей у білих халатах

Швидким і запальним гуцульським танцем у Міському палаці культури “Народний дім” відкриває свято медичних працівників аматорський хореографічний колектив “Прикарпаття” БК с. В. Кам’янка.

14.06.2013

Аби віддати кредит світовому банку, у Коломиї підвищать тарифи на водопостачання?

Без залучення коштів з інших джерел, окрім бюджетів різних рівнів, мо­дернізацію підприємств жит- лово-комунального госпо­дарства провести буде не­можливо.

13.06.2013

В Коломиї на хабарі взяли заступника Ігора Слюзара (оновлено)

Посадовець, домовившись з головним архітектором міста, за погодження дозвільних документів на розміщення торгівельних точок у Коломиї вимагав у підприємця 40 тисяч гривень.

12.06.2013

В Коломиї на хабарі взяли заступника Ігора Слюзара?

За деякою інформацією, сьогодні в Коломиї спецпідрозділ СБУ по боротьбі з корупцією в кабінеті першого заступника міського голови Коломиї затримав посадовця за підозрою отримання хабара у сумі 10 тися...

11.06.2013

Знову хабарництво

Сьогодні Коломиєю поширювалися чутки про те, що ймовірно одного з членів команди Коломийського міського голови спіймали на хабарництві. Люди подейкують, що порушення стосується сфери будівництва і це ...

11.06.2013

Коломийська друкована періодика поповнилась новим виданням

Часопис «Народня трибуна» виходив у Коломиї ще 1934 року та мав статус національного вісника Покуття.

11.06.2013

Замість масла в коломийські садки та школи постачали спред

Прокуратура виявила, що в Коломиї дітей годували маслом, яке непридатне для споживання.

10.06.2013

Нормальні пляжі для Коломиї– розкіш

В Україні роботи з очи­щення та підготовки во­дойм до літнього сезону про­ведено на 88% пляжів, та ли­ше 26% з них отримали до­зволи Державної санітарно-епідеміологічної служби на роботу.

09.06.2013

Начальник Коломийської ОДПІ Світлана Лубоцька привітала журналістів з професійним святом

Начальник Коломийської ОДПІ Головного управління Міндоходів в Івано-Франківській області Світлана Лубоцька привітала представників засобів масової інформації з професійним святом - Днем журналіста.

05.06.2013


AS Web Media Group - студия по созданию web-media проектов


Коломия доставка піцца