.
.

RSS

Міському голові байдуже життя і здоров’я 900 студентів?

Коломийська міська рада, а точніше міський голова Ігор Слюзар, вже вкотре ігнорує письмові й усні звернення дирекції Коломийського економіко-правового коледжу (КНТЕУ).

06.07.2013

Чи вшанують представників духовенства?

Незабаром у Коломиї може з’явитися вулиця імені Владики Павла Василика, а звання «Почесний громадянин міста Коломиї» посмертно можуть присвоїти Владиці Миколаю Сімкайлу.

05.07.2013

Політика – політикою, а люди, як завжди, залишилися винні і ... без проплаченого елітного житла

Здавалося б, таке, як «кинули» на хаті, і то багатьох пайовиків, нашому маленькому місту не притаманно. Це десь там, у великих містах, столиці, такі афери процвітають.

05.07.2013

Технології ремонту доріг вражають

Сьогодні у Коломиї на вулиці Січових Стрільців «ремонтували» дороги, а точніше засипали ями «асфальтними відходами».

03.07.2013

Виконання Коломийського міського бюджету за січень-червень місяць 2013 року

Фактичні надходження до міського бюджету по доходах загального фонду з врахуванням трансфертів січень-червень 2013 року в цілому склали 68171,3 тис грн, в т. ч. сума отриманих трансфертів з Державного...

03.07.2013

Як знищують архітектуру…

Коломия - перлина Прикарпаття, писанкове місто… Ще безліч епітетів і метафор вживають для позначення Коломиї, але в реальності місто все далі й далі віддаляється від цих слів.

02.07.2013

У подружжя з Коломиї народилося дві пари близнюків

“Діти - це Божий дар”, - кажуть щасливі батьки Микола та Романа Хльосткіни, які виховують дві пари близнюків: трирічних хлопчиків та семимісячних дівчаток.

02.07.2013

За організацію грального бізнесу івано-франківський підприємець відповість перед законом

Заборонений законом гральний бізнес горе-бізнесмен облаштував в одному з орендованих кафе міста Івано-Франківська, встановивши там гральні автомати та рулетки.

01.07.2013

У Коломиї формується нова податкова культура

Нещодавно відбула­ся зустріч началь­ника Головного управлін­ня Міндоходів в Івано-Франківській області з бізнес­менами Коломийщини.

01.07.2013

Головний архітектор Коломиї, якого підозрюють у хабарництві, «вилікувався», але депутати просять його піти у відпустку

У минулому числі на шпальтах тижневика ми вже писали, що прокурату­ра Івано-Франківської облас­ті викрила чергових хабарни­ків у Коломийській міській ра­ді. Відразу ж обидва посадовці опинились на лік...

28.06.2013


AS Web Media Group - студия по созданию web-media проектов

Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца