Другий щорічний автофестиваль DriveForLife Fest відбувся у Коломиї

Другий щорічний автофестиваль DriveForLife Fest відбувся у Коломиї
26 Серпня 2013

Чимало учасників та ще більше глядачів зібралися на міському аеродромі малої авіації, щоб взяти участь у щорічному автофестивалі DriveForLife Fest. Аеродром, як місце проведення фестивалю обрали не випадково: його посадкова смуга дуже добре підійшла для проведення показових заїздів Drag-Racing (швидкісні перегони на коротку дистанцію).

З самого ранку до місця проведення почали прибувати автомобілі учасників фестивалю. До цього ж деякі з них автопарадом курсували вулицями міста, сповіщаючи усім його мешканцям про автомобільне фестиваль. З привітальним словом виступили організатор заходу, голова коломийського автоклубу West Roads Wheels Михайло Вовк, єпископ Коломийський і Косівський Української православної церкви Київського патріархату владика Юліан Гатала та представники влади міста і району.

Одразу після цього відбулися показові заїзди радіокерованих моделей.

- Ми будемо збільшувати масштаби цього фестивалю з кожним роком. – поділився планами
Михайло Вовк. – На свято прибули представники автоклубів інших міст. З ними ми хочемо розвивати питання допомоги між автоклубами по всій Україні. Метою заходу є популяризація автоспорту у місті, крім того, коломияни заслуговують, щоб для них проводили цікаві заходи.

Пізніше розпочались заїзди Drag-Racing. Тут учасників поділили на категорії, в залежності від потужності двигунів їхніх автомобілів. 

Дзеркало Коломиї