Брехня і погрози: в юстиції прокоментували скандал з керівницею з Коломиї

Брехня і погрози: в юстиції прокоментували скандал з керівницею з Коломиї
23 Вересня 2019
Сьогодні, 23 вересня, у Головному територіальному управлінні юстиції Івано-Франківської області прокоментували ситуацію з приводу звинувачень начальника відділу ДВС Коломийського району Попик про корупційні дії керівництва ГТУЮ, що набуло розголосу в інтернет-виданнях.

Нагадаємо, начальниця Коломийського міськрайонного відділу держаної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Валентина Попик заявила про кримінальне правопорушення своїх керівників.

"13.03.2019 мене викликав до себе один із керівників Управління ВДВС Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області та повідомив, що я повинна збирати із підлеглих та в кінці кожного місяця перераховувати на банківську картку невідомого мені Юрія кошти у розмірі 200 доларів США. Він надав мені номер телефону Юрія, до якого я повинна була зателефонувати, щоб отримати номер банківської картки. Він сказав, що це вимога керівників Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області", – ішлося у дописі, який днями оприлюднили в мережі Фейсбук.

Зі свого боку керівництво обласної юстиції сьогодні заявило, що Мін’юст проводило перевірку в березні та червні 2019 року. В ході перевірок виявили ряд порушень, встановили відсутність контролю та організації роботи начальником Коломийського міськрайонного відділу державної виконавчої служби ГТУЮ в Івано-Франківської області.

За фактами двох перевірок відкрили два дисциплінарні провадження стосовно Попик В.П.

"Відкрито кримінальне провадження. Особа-заявник вказує невірні сроки, оскільки на той час був ще попередній керівник. Також дуже великий розрив між, ніби-то конфліктом і поданням заяви. Проти цієї працівниці є дві дисциплінарні догани. Тут має місце банальний шантаж", – зазначає начальника ГТУЮ Антон Кустик


"У нас проводилась перевірка в березні і було виявлено декілька порушень в цьому відділі. Коли ми відкрили це дисциплінарне провадження, до нас надійшла анонімна скарга. Було відібрано пояснення, що таких дій не було. Після цього до мене почали надходити погрози та шантаж. Пані Валентина хотіла уникнути відповідальності та ухилитися від догани", – зазначає Гайда.
Він додав, що жінка працює в управлінні більше 18 років і таким чином хоче утриматися на роботі.

Активним дописувачем неправди в інтернеті також є її чоловік, який був звільнений з органів прокуратури. Попри те, її чоловік часто буває у дружини на роботі і у вільному доступі користується робочим комп’ютером та спілкується з людьми, які звертаються в управління, наголошує начальник ДВС Андрій Гайда.

Сума недоотримання внаслідок дій цього керівника становить 368 тисяч 180 гривень.

"Під час наступної перевірки було виявлено знову ряд порушень різних статей закону. У ДВС було проведено аналіз показників роботи підрозділів ДВС і в Коломийському відділі показники набагато нижчі. Порушень багато, робота відділу не на належному рівні", – заявляє заступник начальника ДВС Іван Француз.

Громадські атиквісти зазначають, що в її відділі постійно перебуває її чоловік, який не повинен там знаходитись. До того ж він є активних дописувачем неправди в соціальних мережах. Тут є багато запитань і жодних пояснень від пані Валентини.

Наразі ведеться слідство і вже за його результатами буде прийнято відповідне рішення.

В юстиції є припущення, що вона, можливо, хоче таким чином дотягнути до пенсії.

Джерело:  http://mi100.info/


    13 Липня

    12 Липня