Чергову партію «пташок» передала Коломийська громада для наших едельвейсів.

Чергову партію «пташок» передала Коломийська громада для наших едельвейсів.
12 Березня 2023
Сьогодні до передових частин 10-ї гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» прибули вісім потужних квадрокоптерів та аксесуари до них. Все обладнання придбано за кошти Коломийської громади. Зокрема, це дрони DJI Matrice 30, 30t та Mavic 3, а також - додаткові тепловізійні камери до них і пульти керування.

Це перша частина великої закупівлі квадрокоптерів для наших «Едельвейсів». Загалом буде придбано дронів на близько 10 000 000 гривень.

Закупівля дронів - складова цьогорічного великого пакету підтримки військових від Коломийської громади. Загалом цього року плануємо допомогти війську більше ніж на 100 мільйонів гривень. Одночасно працюємо, щоб ше збільшити цю суму. Це як і того року буде чи не найбільший пакет допомоги для військових серед громад Прикарпаття.

"До слова, оскільки звітую про дрони, доречно буде сказати і про те, що ми вже готуємо закупівлю дронів для нашої тероборони", - інформує мер Богдан Станіславський.

Тож тепер ці пташки будуть знищувати окупантів та наближати нашу перемогу. А Коломийська громада продовжуватиме всіма силами підтримувати наших захисників.