.
.

До Коломийського дитячого будинку інтернату навідались з повторним моніторинговим візитом

До Коломийського дитячого будинку інтернату навідались з повторним моніторинговим візитом
13 Вересня 2018

Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого у Івано-Франківській області Світлана Дем’янчук та громадські монітори національного превентивного механізму здійснили повторний моніторинговий візит до Коломийського дитячого будинку інтернату. 

Попередній візит відбувся у грудні 2016 року. З того часу, більшість рекомендацій  виконано, - зазначили учасники моніторингової групи. Діти доглянуті. У міру своїх можливостей, ведуть самостійний спосіб життя. Територія установи охайна та чиста. Персонал залучає вихованців до прибирання й допомоги іншим підопічним, які не можуть себе обслуговувати самостійно. Дітям таке подобається, вони відчувають певний рівень довіри до педагогів. 

Нестача м’яса в гуляші, битий емальований посуд, кухарі працюють без шапочок на голові – такі основні порушення у роботі харчоблоку. Монітори помітили формальний підхід до виконання індивідуальних програм реабілітації осіб з інвалідністю, недотримання норм житлової площі на одну особу та обмеження доступу дітей до туалету. 

Моніторингова група надала рекомендації адміністрації будинку-інтернату щодо усунення виявлених недоліків.Джерело:  http://www.ombudsman.gov.ua/Коломия доставка піцца