.
.

До уваги коломиян! Правила користування системою водовідведення

До уваги коломиян! Правила користування системою водовідведення
17 Вересня 2018

Оскільки на даний час спостерігається велика кількість аварій на мережах водовідведення, які призначені для забезпечення безперебійного відведення у належній кількості господарсько-побутових стічних вод.

Чомусь так повелося, що мешканці будинків, не задумуючись, зливають в унітаз все підряд: харчові відходи, підгузники , ганчірки, фарби, масла і т. д. Більшість проблем можна уникнути, якщо навчитися грамотному водокористуванню. У першу чергу, необхідно відділяти тверді відходи від рідких. Неприпустимо засмічувати очисну систему такими відходами і в таких обсягах, з якими вона просто не здатна впоратися.

У зв’язку із цим нагадуємо про Правила користування системою водовідведення (каналізацією):

1. Утримувати у чистоті унітази, раковини й умивальники.
2. Забороняється зливати в унітази, раковини й умивальники легкозаймисті рідини й кислоти.
3. Забороняється кидати в унітази пісок, будівельне сміття, сухі й розведені будівельні суміші і їх залишки, ганчірки, вату, предмети особистої гігієни, туалетний папір, кістки, скло, солому, металеві й дерев’яні предмети.
4. Забороняється скидання в систему каналізації харчових відходів, продуктів.
5. Забороняється користуватися раковинами, умивальниками, унітазами, посудомийними й пральними машинами у випадку засмічення в каналізаційній мережі, тобто забороняється робити будь-який злив води в каналізацію до усунення засмічення
6. Негайно повідомляти диспетчерську службу КП «Коломияводоканал» про всі несправності системи водопроводу й каналізації.
7. Оберігати пластмасові труби (поліетиленові каналізаційні стояки й підводки холодної води) від впливу високих температур, механічних навантажень, ударів, нанесення подряпин, не красити поліетиленові труби й не прив’язувати до них мотузки.
8. Для очищення зовнішньої поверхні пластмасової труби користуватися м’якою вологою ганчіркою; категорично забороняється застосовувати металеві щітки.
9. При засміченні поліетиленових каналізаційних труб забороняється користуватися сталевим дротом, пластмасові трубопроводи прочищати відрізком поліетиленової труби діаметром до 25 мм або твердим гумовим шлангом.

Недотримання цих вимог збільшує кількість аварій на каналізаційній мережі, а збільшення кількості засмічень зменшують швидкість їх ліквідування.

Просимо Вас провести бесіду зі своїми дітьми про те, які предмети не можна змивати в унітаз і пам’ятайте, ваша власна поведінка стане для них надійним позитивним прикладом.

Давайте поважати себе та користуватися каналізаційною системою міста за призначенням, не перетворюючи її у смітник.
Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца