«ФОНД ПАМ’ЯТІ АНДРІЯ ФЕДЧУКА» СПРИЯЄ РОЗВИТКУ СПОРТУ

«ФОНД ПАМ’ЯТІ АНДРІЯ ФЕДЧУКА» СПРИЯЄ РОЗВИТКУ СПОРТУ
11 Квітня 2013

 Дошкільний навчальний заклад №21 «Пролісок» є одним з найбільших у Коломиї і функціонує вже 25 років. Торік тут вдалося відкрити додаткову восьму групу. Нині садочок відвідують 195 малят, є ще й чималенька черга. Саме для малечі «Проліску» нещодавно суттєво поліпшили умови для проведення занять з фізичної культури. Допомогу закладу надала громадська організація «Фонд пам’яті Андрія Федчука».

«Ця допомога нам значно покращила умови. Тепер у спортивній залі тепло, затишно і гарно, а головне – зручно діткам. На підлозі – майже 50 метрів нового килимового покриття, повністю оновлено спортивний інвентар: м’ячі, мати, сітка для волейболу… Тепер тут приємно і з користю для здоров’я проводять заняття. Знаєте, співпраця з цими небайдужими людьми розпочалася ще тоді, коли Андрій Федчук був живий. Вони завжди нам допомагали чим могли, а й загалом багатьом садочкам та школам міста. Це просто люди, які живуть серед людей, і коли вони можуть допомогти, то неодмінно допомагають. От і торік, коли відкрили нову групу, вони нам туди закупили 25 подушок, матраців, дитячих стільців та ще чимало необхідних дітям речей. Я рада, що знаю таких людей і маю змогу з ними співпрацювати», – зазначила завідувачка ДНЗ №21 «Пролісок» Оксана Боднарчук.

Також на території садочка є спортивний майданчик, який вдалося відкрити за допомогою ГО «Фонд пам’яті Андрія Федчука». Відремонтовано і павільйон на гральному майданчику. Його перекриття замінили на нове, а стіни поштукатурили. Тепер ніщо не заважає займатися фізичною культурою, тож якщо погода дозволяє, то традиційні змагання з волейболу чи баскетболу можна влаштовувати просто неба.

Щиро вдячна засновникам громадської організації «Фонд пам’яті Андрія Федчука» інструктор з фізичної культури Зоя Блясецька: «Люди ставляться до таких проблем з розумінням і допомагають нам їх вирішувати. Ми стараємося робити все для того, щоб прищепити діткам любов до спорту, завжди проводимо змагання між групами. Дошкільнятам цікаво грати у командні ігри: волейбол, баскетбол, а тепер в оновленому спортзалі буде ще цікавіше і приємніше проводити такі заходи і щоденні заняття».

Керівники організації Сергій Федчук, Іван Данилишин і Тарас Гнатишин планують і надалі допомагати дошкільним навчальним закладам і школам спортивного напрямку та спортсменам, адже саме ця діяльність сприяє розвиткові спортивної галузі нашого міста.

«У дошкільному навчальному закладі №21 «Пролісок» заняттю спорту надається чимала увага. А нашим статутом передбачено допомагати таким закладам, а також людям, які займаються і люблять спорт і здоровий спосіб життя, тому ми активно долучаємося і допомагаємо чим можемо. Дасть Бог, всі друзі, які долучаються до діяльності фонду, будуть надалі розвивати спорт у нашому місті», – зазначив Сергій Федчук.

«Діти – це майбутнє нашої країни, і хто як не ми повинні дбати про них, про їхнє здоров’я. Якщо ми можемо допомогти малечі нашого міста, то ми це робимо, вони мають рости майбутніми чемпіонами і любити спорт», – наголосив Іван Данилишин.

«Якщо ми бачимо, що потрібна наша допомога, то завжди раді її надати. Саме з дитячого віку треба дбати про наше підростаюче покоління. У той час, коли комп‘ютери та шкідливі звички стали сильною загрозою для здоров’я наших дітей, ми маємо ще активніше працювати у галузі розвитку спорту», – додав Тарас Гнатишин.

Добрі справи ГО «Фонд пам’яті Андрія Федчука» продовжує робити і має багато планів та проектів щодо спортивного життя Коломиї.

Джерело:  Олександра Щербакова


    26 Вересня

    25 Вересня