.
.

Керіництво Коломиї та району здійснило робочий візит до Коломийської дитячої лікарні з метою обговорення майбутніх ремонтних робіт (фото)

Керіництво Коломиї та району здійснило робочий візит до Коломийської дитячої лікарні з метою обговорення майбутніх ремонтних робіт (фото)
8 Вересня 2018

За останні роки медичні заклади району зазнають суттєвих перевтілень. Зокрема,  це відремонтовані відділення в Коломийській центральній районній лікарні та Коломийському пологовому будинку. На сьогодні нагальним питанням є реконструкція Коломийської дитячої лікарні.

З цією метою 07 вересня 2018 року відбувся робочий візит голови Коломийської районної державної адміністрації Любомира Глушкова, голови районної ради Романа Дячука та Коломийського міського голови Ігоря Слюзара до Коломийської дитячої лікарні.

В ході візиту здійснено огляд стану приміщень лікарні та обговорено з головним лікарем Коломийської ЦРЛ Петром Лесівим та головним лікарем дитячої лікарні Олегом Токарчуком план проведення майбутніх ремонтних робіт.

Наразі у Коломийській дитячій лікарні уже відремонтовано приймальне відділення та харчовий блок. Проте інші відділення потребують негайної реконструкції.

Ремонтні роботи в Коломийській дитячій лікарні планують розпочати з педіатричного відділення в жовтні 2018 року, фінансування яких буде здійснюватись з коштів міського, районного та обласного бюджетів.  Передбачається зменшити кількість робочих приміщень для персоналу та збільшити кількість місць для пацієнтів, а також закупити нові меблі, щоб перебування в лікарні було безпечним та комфортним для дітей та батьків.


    17 Лютого

    16 Лютого


Коломия доставка піцца