ПРОЙШЛО ВЖЕ БІЛЬШЕ ТИЖНЯ, А ВІЗ І НИНІ ТАМ…

ПРОЙШЛО ВЖЕ БІЛЬШЕ ТИЖНЯ, А ВІЗ І НИНІ ТАМ…
12 Квітня 2013

Звичайно, набагато приємніше сидіти в теплих кабінетах і казати, що не має коштів для того аби щось робити в місті, але навіть за відсутності коштів, можна було б принаймні слідкувати за безпекою та елементарним порядком, адже для цього додаткових коштів не потрібно.

До чого така обуреність? А все дуже просто. Я живу біля парку Трильовського і кожного дня гуляю з внуками по території парку. Десь більш як тиждень тому, на центральній алеї парку, яка веде до згорілого кінотеатру «Комсомолець» вітер поламав дерево, але лише на половину і воно впало на пішохідну доріжку. Прохід під ним залишився, і дорослі можуть вільно проходити, але чи безпечно це для життя?

Я сподівався, що принаймні двірники мали б про це сказати керівникам і дерево б мали прибрати…

Та як бачу, віз і нині там. Керівників у нас багато, а робити ніхто не хоче. Дерево створює небезпеку для перехожих, адже за день під ним проходять сотні коломиян і кожен ризикує отримати удар по голові. Особливо серце болить за близьке розташування дитячого майданчика, адже не доведи Господи, дерево впаде на дитину!!!

proychlo 1.jpgproychlo 2.jpg

Шкода, що міська влада бачить проблеми в парку лише тоді, коли треба гроші освоїти, а про щоденне життя містян вони абсолютно не дбають!

Звертаюсь до владних мужів Коломиї, зі шпальт Вашого тижневика, бо схоже його вони якраз читають, адже і ларьок прибрали, і будівельний тунель зник… Сила журналістського слова на сторінках газети, щось та й важить… може і моє слово щось змінить…

Джерело:  Лист в редакцію тижневика "Коломийські ВІСТИ"