У КОЛОМИЇ ЧЕКАЮТЬ ПОКИ УДАРИТЬ ГРІМ

У КОЛОМИЇ ЧЕКАЮТЬ ПОКИ УДАРИТЬ ГРІМ
18 Квітня 2013

Ну звикли наші чиновники чекати поки щось станеться, як у народі кажуть, поки грім не вдарить, а тоді вже аврально все робити.

Центральна вулиця гетьмана Івана Мазепи є головною артерією міста. Щодня тисячі людей і автівок рухаються саме цією вулицею. Звичайно, автошляхи погані по всій Україні, і причини цьому називають різні: від аномальної жари до елементарного закінчення терміну їх експлуатації, але якщо пояснити поганий стан доріг ще можна, то як пояснити катастрофічну відсутність тротуарів? А там, де вони є, то там трапляються казуси.

На перехресті вулиць Гетьмана Мазепи та бульвару Лесі Українки по правому боці тротуару, якщо їхати у напрямку Чернівців, видніється величезна яма – відкритий каналізаційний люк, який стоїть так уже більше місяця. Головне, що відповідні служби знають про це і ніхто нічого не робить, щоб його закрити, навіть навпаки. Замість того, щоб закрити люк, комунальники вставили гілляку в яму з малесенькою, вузесенькою червоною стрічкою на ній, аби перехожі бачили куди йдуть.

DSC_0649.JPG

Боронь Боже, хтось упаде в ту яму! Та ж людина може на все життя стати калікою… Якщо коломийські чиновники їздять машинами і проблем пішоходів не знають, то раджу їм хоча б раз на місяць прогулятись Коломиєю пішки, можливо, тоді вони нарешті побачать що коїться в місті.     15 Грудня

    14 Грудня