.
.

Коломия матиме офіційно встановлені межі

Коломия матиме офіційно встановлені межі
16 Квітня 2018

Сьогодні заступник міського голови Олег Дячук та керівник ПП «Прикарпатський земельний центр» Ірина Дарвай підписали договір на виконання робіт із розроблення проекту землеустрою щодо встановлення меж міста Коломиї. Відтак, як обіцяє виконавець, за три місяці Коломия матиме встановлені межі.

Про це повідомляє Коломийська міська рада.

- На підставі встановлених меж, - пояснив Олег Дячук, - ми нарешті зможемо затвердити Генеральний план міста і надалі – провести грошову оцінку землі. Відповідно сума надходжень до бюджету збільшиться.

Оголошення про тендерні закупівлі послуги міська рада розмістила на інтернет-майданчику 6 лютого. Свої пропозиції на виконання проекту землеустрою подавали три фірми. Переможцем стала івано-франківська фірма «Прикарпатський земельний центр». Очікувана вартість робіт становила 600 тисяч гривень. У ході електронних торгів вартість закупівлі знизилася вдвічі – до 300 тисяч гривень. 

«Прикарпатський земельний центр», за словами Ірини Дарвай, має досвід розроблення такої документації. Так, у 2017 році встановлювали межі в двох населених пунктах Матеївецької територіальної громади і внесли відомості до системи державного земельного кадастру.
Коломия доставка піцца