Коломия на 15-місці у рейтингу прозорості міст від Transparency International

Коломия на 15-місці у рейтингу прозорості міст від Transparency International
31 Березня 2021
"Коломия стала першою серед міст Івано-Франківщини в рейтингу прозорості від Transparency International. Ми зросли на 14 пунктів у порівнянні з рейтингом, що був опублікований минулого року", - пише Богдан Станіславський.

31 березня Трансперенсі Інтернешнл Україна презентувала результати Рейтингу прозорості 100 найбільших міст України. Оцінювання міст проводиться щорічно та демонструє рівень прозорості міських рад 100 найбільших за чисельністю населення міст у межах підконтрольної уряду території України за підсумками року.

Коломия за результатами дослідження отримала 66,5 балів. Це на 11 балів більше у порівнянні з 2019 роком (55,5), що дозволило піднятися з 29 на 15 місце в рейтингу. Водночас наше місто обігнало Івано-Франківськ та Калуш, які своєю чергою зайняли 31 та 49 місця відповідно. Також позаду в рейтингу прозорості залишилися такі міста, як Одеса, Луцьк, Харків, Запоріжжя.

"Ми не зупиняємося на цьому та будемо далі працювати над покращенням доступу мешканців до інформації про нашу роботу та про послуги, які ми надаємо. Тому маємо амбітну мету - наступного року ввійти в десятку міст-лідерів за рівнем прозорості в Україні. За це досягнення дякую всім працівникам міської ради, які з 2017 року і до сьогодні впроваджують зміни відповідно до показників рейтингу", - пише мер.