Коломия - регіональний центр медичних послуг

Коломия - регіональний центр медичних послуг
21 Травня 2022
Відбуласья фінальна зустріч головних лікарів госпітального кластеру, який планують створити на основі Коломийського району. До неї доєдналися радниця міського голови Ірина Садов'як, очільник обласного департаменту охорони здоров'я Ігор Дмитренко та голова комісії з питань охорони здоров’я Андрій Яворський.

На основі Коломийського району планують створити госпітальний кластер. Головна його суть – сконцентрувати в одному місці якісні медичні послуги. Звісно, що центром кластеру буде коломийська лікарня. А тому назріло питання - як мають взаємодіяти лікарні Коломийського району, хто і які послуги має надавати.

Тому відбулося зібрання у такому широкому колі, щоб детально обговорити актуальні питання. Спершу гостям показали можливості та потенціал Коломийської центральної районної лікарні, після чого відбулась нарада, на якій голови та всі присутні узгодили свої позиції.

Наша районна лікарня є центром медицини Покуття. Вона також має великий потенціал, тому ми стараємося робити все можливе, щоб повністю його реалізувати. Отримавши статус центру госпітального округу, ЦРЛ підніме нашу медицину на новий рівень, і звісно люди відчують покращення.

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні
На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та у приміщенні