Коломиян кличуть на громадські слухання щодо цін на проїзд у громадському транспорті

Коломиян кличуть на громадські слухання щодо цін на проїзд у громадському транспорті
12 Січня 2022
У четвер, 13 січня, в Коломиї відбудуться громадські слухання щодо вартості проїзду в громадському транспорті. Про це повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський.

“Вже кілька років підприємці, які обслуговують маршрути, мають запит на підняття ціни за проїзд. Їх можна зрозуміти, адже вартість пального та запчастин, а також оплата праці ростуть щороку. З другого боку – ціна має відповідати якості. Ввічливість водіїв чи дотримання графіків руху насправді не коштують додаткових грошей. І це справді потрібно покращити. Саме тому запрошую як мешканців громади, так й перевізників до діалогу в рамках громадських слухань. Кожна зі сторін матиме можливість висловити свої побажання, пропозиції та зауваження. Надіюся, що нам вдасться налагодити конструктивний діалог та домовитися про задоволення потреб обох сторін”, – написав Станіславський.

Планується встановити тариф за разовий проїзд у громадському транспорті у розмірі 8,00 грн, для учнів – 4,00 грн. Зараз одна поїздка у громадському транспорті Коломиї коштує 5 грн, для школярів – 3 грн.

Громадські слухання відбудуться у четвер, 13 січня, о 13:00 в Народному домі. Учасників слухань просять дотримуватися карантинних обмежень.