.
.

Коломияни змагалися у робоспринті в Івано-Франківську (фото)

Коломияни змагалися у робоспринті в Івано-Франківську (фото)
24 Березня 2019

Змагання з робототехніки RoboSprint серед гуртків школярів проходили в Університеті Короля Данила.

Фактично це - змагання з робоспринту, тобто перегони трекових роботів - автомобіілів, запрограмованих учнями старших класів.

Захід проходив в Івано-Франківську вперше - з ініціативи ІТ-кластеру. 

Змагання мали статус обласних. Участь у них взяли 10 учнівських команд з міста і області - команди шкіл з Івано-Франківська, Долини, Калуша, Коломиї та Угорників.

Розроблений, в межах проекту RoboSprint, робот, типу line follower, представляє собою модель автомобіля оснащеного мікроконтролером Arduino, сенсором лінії, сенсором старт/стоп, сервоприводом, що задає кут повороту передніх коліс, а також системою керування потужністю тягових коліс.

Особливістю проекту, пояснили організатори, є те, що модель робота відразу готова до програмування, тобто не потребує додаткових доопрацювань, що стимулює зацікавленість дітей шкільного віку до освоєння інформаційних технологій.

Важливо і те, що в межах проекту комплект (модель робота, акумулятори, зарядний пристрій, фрагмент траси), програмне забезпечення та підготовка вчителів інформатики, задіяних до підготовки учнівських команд загальноосвітніх закладів, здійснюється безоплатно спеціалістами Івано-Франківського ІТ-кластеру.

Міська влада Франківська підтримала змагання, повідомив мер Руслан Марцінків. В планах - зробити турнір щорічним.

Діти самостійно створили програми для своїх  роботів - всі вони  виконані у формі міні-автівок. Робопринт передбачав змагання у перегонах з елементами автослалому. Перемога дісталася найспритнішим із найкращим програмним забезпеченням. 

Світлина від Руслан Марцінків.

Світлина від Руслан Марцінків.

Світлина від Руслан Марцінків.

Світлина від Руслан Марцінків.

Світлина від Руслан Марцінків.
Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца