Коломийська інфекційна лікарня отримала від угорців ШВЛ-апарат

Коломийська інфекційна лікарня отримала від угорців ШВЛ-апарат
4 Січня 2022
Дві прикарпатські лікарні отримають апарати ШВЛ, як спонсорську допомогу від відокремленого підрозділу Угорської екуменічної служби допомоги в Україні.

Сьогодні відбулася поставка двох апаратів штучної вентиляції легень в КНП “Обласна клінічна лікарня ІФ ОР” та одного апарату в КНП “Коломийська інфекційна лікарня КМР”.

Отримання обладнання стало можливим завдяки проєкту, реалізували який за підтримки Міністерства зовнішніх відносин та Міністерства економіки Угорщини, інформує пресслужб обласного департаменту охорони здоров’я.

Також в рамках заходу директор департаменту охорони здоров’я Ігор Дмитренко вручив подяки представникам уряду Угорщини за допомогу та сприяння в боротьбі з коронавірусною хворобою.

Раніше Івано-Франківщина вже отримувала таку допомогу від Угорщини, а саме 8 апаратів ШВЛ високого класу, які були розприділені в одні з лікарень, що надають медичну допомогу хворим на COVID-19.

Дмитренко відзначив, що таке обладнання сприяє своєчасному наданню якісної високоспеціалізованої медичної допомоги, а особливо в період збільшення випадків захворювання на коронавірусну хворобу.