.
.

Коломийські посадовці здійснили робочий візит до Коломийського пологового будинку (фото)

Коломийські посадовці здійснили робочий візит до Коломийського пологового будинку (фото)
13 Вересня 2018

З метою ознайомлення зі станом приміщень та утримання їх на належному санітарному рівні проводиться огляд медичних закладів району.

11 вересня 2018 року голова Коломийської районної державної адміністрації Любомир Глушков та заступник голови райдержадміністрації Любов Михайлишин здійснили робочий візит до Коломийського пологового будинку.

В ході огляду голова райдержадміністрації Любомир Глушков зазначив, що після ремонтних робіт, які вже були тут проведені, на даний час у хорошому стані знаходяться приймальне відділення, родильно-операційні зали, палати та кімнати гігієни. Проте залишаються приміщення, які потребують ремонту. Зокрема, нагальним питанням залишається завершення ремонтних робіт коридору та палат, що знаходяться на другому поверсі, які планують здійснити за кошти районного, міського, обласного та державного бюджетів. Також планують залучити кошти меценатів.

Головний лікар Коломийського пологового будинку Богдан Ленчовський зазначив, що ремонтні роботи у пологовому будинку будуть тривати до того часу, поки усі приміщення не будуть відповідати сучасним та комфортним умовам. Також він подякував за сприяння у здійсненні реконструкції Коломийського пологового будинку народному депутату Юрію Тимошенку, міським, районним, обласним депутатам та всім меценатам, які долучаються до цієї благородної справи.     26 Січня

    25 Січня


Коломия доставка піцца