.
.

Коломийські сироти отримали сертифікати на майже 4 тисячі гривень, щоб підготуватися до школи

Коломийські сироти отримали сертифікати на майже 4 тисячі гривень, щоб підготуватися до школи
15 Серпня 2018

Щороку у серпні коломийські діти-сироти і позбавлені батьківського піклування отримують сертифікати на придбання шкільної і спортивної форми та канцтоварів. Не став винятком і цей рік. За міською програмою поліпшення виховання, навчання та матеріального забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на 2017-2021 роки для такої мети передбачено майже 117 тисяч гривень. Таким чином 32 дітей зможуть підготуватися до школи, придбати необхідний одяг та шкільне приладдя і просто відчують трошки свята й підтримки у наш непростий час. Серед них двоє першокласників. 

Заступник міського голови Володимир Бойцан розповів, що коломийські заклади позашкільної освіти теж надають підтримку для цієї категорії діток. Навчання у різноманітних спортивних і творчих гуртках і секціях для них безкоштовно.
 
Крім цього, за програмами міської ради, які реалізує служба у справах дітей, передбачені кошти на подарунки діткам до Миколая, Дня захисту дітей, на організацію для них різноманітних святкових заходів. До слова, за даними статистики, найбільше в області грошей для підтримки дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування виділяє Коломия.
Коломия доставка піцца