.
.

Коломийським багатодітним сім'ям надаються пільги

Коломийським багатодітним сім'ям надаються пільги
24 Вересня 2018

Законом України «Про охорону дитинства» (із змінами та доповненнями) за рахунок субвенції з державного бюджету надаються пільги на оплату житлово-комунальних послуг в розмірі 50 відсотків у разі коли середньомісячний дохід сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величину доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу. На 2018 рік – 2470грн. Подати заяву для отримання цієї пільги можна у ЦНАПі (м. Коломия, пл. Привокзальна, 2а/1), перелік необхідних документів можна отримати там же або на офіційному веб-сайті міської ради у розділі «Адміністративні послуги» – «Соціальні та інші послуги».

За рахунок коштів міського бюджету надається 50-відсоткова знижка за користування пільгами з послуг зв’язку, а також дітям з багатодітної сім’ї надаються компенсаційні талони в кількості 60 штук для пільгового проїзду у 2018 році автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах.

Крім того, в міських автобусах є розклад пільгових маршрутів, які ще додатково здійснюють безкоштовне перевезення окремих категорій громадян, при пред’явленні відповідного посвідчення, що підтверджує право на пільги. Отримати компенсаційні талони можна в кабінеті №3 департаменту соцполітики.

Також надають безкоштовно або з частковою оплатою путівки на оздоровлення для дітей із багатодітних родин. Цього року таким правом скористалися 60 дітей.

У садочках плата за харчування для дошкільнят із багатодітних родин - 50%.

На 90% - знижка в оплаті за навчання у школах естетичного виховання (музичних, художній), а діти з малозабезпечених багатодітних родин навчаються безкоштовно.

Джерело:  http://kolrada.gov.ua/


Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца