.
.

Коломийський адвокат проплив під кригою 61 метр і встановив рекорд України (відео)

Коломийський адвокат проплив під кригою 61 метр і встановив рекорд України (відео)
13 Березня 2018
В Коломиї зафіксували рекорд України з фрідайвінгу: 38-річний коломийський адвокат Олексій Гуцуляк на затримці дихання і без гідрокостюма проплив під кригою 61 метр.

Сьогодні умови не сприяли рекорду: вода в озері виявилася небезпечо каламутною, пише КУРС.

“Проблема не в дистанції, а в тому, що вода дуже каламутна. Видимість реально 15 см. Я не знаю як Олексій справиться з цією проблемою. Але за за час кількамісячних тренувань, думаю, маршрут вже вироблений. Може, в нього є якийсь внутрішній GPS? Я би не ризикнув і по коліна увійти у таку воду”, – зазначив перед запливом Гуцуляка рекорду експерт національного Реєстру Рекордів Віталій Зорін.

Через  кожні 10 метрів були вирубані ополонки, щоб Олексій міг у будь-який момент виплисти. Плавця підстрахували лише мотузкою.

Коломиянин Олексій Гуцуляк таки побив власний рекорд з запливу під кригою на 40 метрів, подолавши сьогодні 61 метр на коломийському озері.

До речі, це не перший рекорд адвоката з Коломиї. У 2013 році Олексій Гуцуляк встановив рекорд з найтривалішого перебування людини без одягу під снігом тривалістю 60 хвилин 8 сек.

За це досягнення Олексія Гуцуляка внесли до світової Книги Рекордів Гіннеса.

До речі, це не перший рекорд адвоката з Коломиї. У 2013 році Олексій Гуцуляк встановив рекорд з найтривалішого перебування людини без одягу під снігом тривалістю 60 хвилин 8 секунд. 

За це досягнення Олексія Гуцуляка внесли до світової Книги Рекордів Гіннеса.

Джерело:  https://kurs.if.ua/


Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца