.
.

Коломийський РЕМ і Коломийський МРЕМ об'єднали

Коломийський РЕМ і Коломийський МРЕМ  об'єднали
2 Листопада 2018
Із 17-ти функціонуючих філій компанії з 1 листопада на теренах області працюватиме 7. Зміна організаційної структури філій, їхнє об’єднання відбулося на вимогу закону України «Про ринок електричної енергії», згідно якого з 1 липня 2019 року буде впроваджено нову модель ринку електроенергії. Реорганізація ринку енергопостачання передбачає поділ всіх обленерго на окремі організаційні структури, одна з яких буде займатися передачею електроенергії та підключенням нових споживачів, інша – продажем електроенергії споживачам. Щоб бути готовими до запровадження змін на ринку енергопостачання АТ «Прикарпаттяобленерго» здійснило ряд попередніх заходів. Один із них – об’єднання філій за географічним та технічним критеріями, зокрема,  для зручності обслуговування мереж.

З об’єднанням філій АТ “Прикарпаттяобленерго» змінено і їхні назви та керівний склад. Незмінним залишилася їхня місія – безперебійно постачати електроенергію споживачам.

Утворилася філія «Коломийська», яка об’єднала  Коломийський РЕМ і Коломийський МРЕМ (центральний офіс «Коломийської» філії знаходиться в приміщенні Коломийського РЕМ).

Керівники філії:

- директор – Косован  Анатолій Михайлович;

- головний інженер – Фестрига Ігор Богданович;

- начальник відділення обліку електроенергії – Лаврів Олександр Володимиров.

Джерело:  https://www.oe.if.ua/Коломия доставка піцца