Коломийський суд відправив за ґрати 22-річного колаборанта

Коломийський суд відправив за ґрати 22-річного колаборанта
15 Березня 2023
Коломийський міськрайонний суд оголосив вирок 22-річному обвинуваченому у колабораційній діяльності - шість років ув'язнення з конфіскацією майна.

Сьогодні, 15 березня, Коломийський міськрайонний суд оголосив обвинувальний вирок стосовно 22-річного чоловіка, якого обвинувачували у вчиненні кримінальних правопорушень – розповсюдженні матеріалів із закликами до насильницького захоплення державної влади, також публічних закликах до проведення незаконного референдуму на тимчасово окупованій території, поширенні матеріалів, які містять образу честі і гідності військовослужбовців, що здійснюють заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної аргесії рф.

Також підсудний поширював матеріали, у яких міститься виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України, розпочатої у 2014 році, глорифікації її учасників, у тому числі шляхом представлення збройної агресії рф проти України як внутрішньогромадянського конфлікту.

Чоловіка заочно визнано винним та призначено покарання у виді шести років позбавлення волі з конфіскацією майна, інформує пресслужба суду.

Вирок не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.