У Коломийської освіти "облупилося" лице

У Коломийської освіти "облупилося" лице
5 Квітня 2013

Освітяни міста Коломиї щодня заходять у будинок за адресою вулиця Кобринського, 10, на якому на облупаних стінах висить табличка «Коломийська міська рада Івано-Франківської області. Управління освіти», а згори у будь-яку хвилину може посипатися цегла, що підтверджується відсутністю частини карнизу.

Невже висококультурним, високоморальним людям, представникам найінтелігентнішої,  високошанованої і поцінованої професії приємно щодня ходити попри облупані стіни, не кажучи вже про гостей з різних районів нашої області та й з усієї України?

Ті, хто мають показувати приклад іншим, опустивши голови, йдуть на роботу чи то не маючи можливості, чи то не маючи бажання щось змінити. Адже фасад будинку, в якому міститься управління освіти Коломийської міської ради, перебуває в такому стані ось уже майже два роки. Освітяни лише знизують плечима, адже будівля є комунальною власністю міста, а оскільки у освітян забрали статтю витрат на капітальні видатки, то самі вони не в силі профінансувати навіть мінімальний косметичний ремонт. Владі не до освітян, а освітяни вже й не знають як підступитися до нинішніх очільників, кошти їм на частковий ремонт на 2013 рік виділили, але їх навряд чи вистачить навіть для розв’язання найболючішої проблеми – ремонту карнизу.

2_thumb_medium450_.jpg

«Будинок справді перебуває в комунальній власності міста, але числиться на балансі управління освіти. На цей момент кошти на ремонт будівлі, а саме на відновлення  карнизів, у міському бюджеті передбачені. Загалом це майже 120 тисяч гривень. Я не знаю, чи вистачить цієї суми на ремонт, адже, окрім карнизів, треба міняти покрівлю, бо вона протікає, адже там ще австрійська бляха і її треба замінити. Проблеми є не лише на зовнішній центральній стіні будинку. З внутрішнього боку є балкони, які теж протікають і ми постійно потерпаємо від цього. Голова міста і головний архітектор про наші проблеми знають, адже ми до них неодноразово звертались з цього питання», – розповідає начальник управління освіти Коломийської міської ради Марія Грицан.

Будинок, який простояв….. років і є окрасою Коломиї помалу перетворюється на сором центральної частини нашого міста. Кому наступному «лупитиметься» лице через бездіяльність нинішньої влади?    3 Травня

    2 Травня