МІСЬКИЙ ГОЛОВА КОЛОМИЇ НЕ ХОЧЕ ЗМІНИТИ СЕКРЕТАРЯ, ЧИМ БЛОКУЄ РОБОТУ МІСЬКОЇ РАДИ

МІСЬКИЙ ГОЛОВА КОЛОМИЇ НЕ ХОЧЕ ЗМІНИТИ СЕКРЕТАРЯ, ЧИМ БЛОКУЄ РОБОТУ МІСЬКОЇ РАДИ
11 Квітня 2013

Голови фракцій «За зміни у Коломиї», «Батьківщина», «УДАР» та «Свобода» в Коломийській міській раді втілюють свою заяву у життя. Вони ігнорують засідання постійних комісій та обіцяють зірвати наступну сесію.

Така ситуація склалася внаслідок того, що більшу частину депутатського корпусу не задовольняє робота секретаря Коломийської міської ради Ярослава Гошія, якого й секретарем не знати чи можна назвати. Адже ще в грудні 2012 року депутати проголосували за його зняття з посади. Врятував «секретаря» міський голова, наклавши вето на рішення сесії.

Від того моменту триває протистояння між частиною депутатського корпусу та міським головою, який стверджує, що з Гошієм йому працювати комфортно. Таким чином Ігор Слюзар блокує роботу міської ради.

На останньому засіданні сесії голови вищезазначених фракцій виступили з попереджувальною заявою про свої наміри. Вони вимагали обрати на посаду секретаря людину, яка дійсно зможе конструктивно працювати з депутатами та організовувати належну роботу сесій міської ради.

Першу частину своїх погроз депутати вже втілюють, від 2 квітня жодна постійна комісія не зможе зібратись для обговорення та винесення питань, адже без частини депутатів, що входять у вищезазначені фракції, комісії є нелегітимні.

Наразі стало відомо, що тривають консультації та обговорення кандидатури на посаду секретаря міської ради.

Якщо депутати і міський голова дійдуть згоди, то вже на наступній сесії відбудуться вибори секретаря, в іншому ж випадку для проведення сесії може банально не вистачити депутатів. Постає логічне риторичне запитання: невже міському голові настільки важливий та необхідний Ярослав Гошій, що він готовий пожертвувати нормальною роботою депутатського корпусу та буде свідомо затягувати розгляд нагальних проблем міста, які без рішення сесії неможливо розв’язати?

Джерело:  Ігор Ганущак