Міська комісія ТЕБ та НС рекомендує відновити з 18 листопада 2020 року відвідування закладів освіти здобувачами освіти

Міська комісія ТЕБ та НС рекомендує відновити з 18 листопада 2020 року  відвідування закладів освіти здобувачами освіти
17 Листопада 2020
Відвідування закладів освіти здобувачами освіти може бути за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учнів. Термін: до стабілізації епідситуації.

ПРОТОКОЛ № 48
ПОЗАПЛАНОВОГО ЗАСІДАННЯ МІСЬКОЇ КОМІСІЇ
З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ
ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
від 17 листопада 2020 року

Головував: Заступник міського голови, перший заступник голови міської
комісії з питань ТЕБ та НС Роман Остяк.
Присутні: Члени комісії (за списком).
Запрошені: За окремим списком.

Слухали: 1. Про забезпечення постійного контролю за дотриманням протиепідемічних заходів, встановлених в зв’язку з епідемічною небезпекою поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, в місті Коломиї та в сільських населених пунктах Коломийської об’єднаної територіальної громади (с.Воскресинці, с.Шепарівці, с.Іванівці, с.Товмачик, с.Саджавка) (Роман Остяк, Іван Ковальчук).

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 ’’Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2’’ (із змінами від 11 листопада 2020р. № 1100)

комісія вирішила:
1. Керівникам суб’єктів господарювання незалежно від форми власності забезпечити виконання заходів, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2020 року № 1100 ”Про встановлення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641”.

2. Доручити Коломийському відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Івано-Франківській області (Андрій Тимків), Коломийському міському управлінню Головного управління Держпродспоживслужби Івано-Франківської області (Михайло Микитюк), Коломийській міськрайонній філії Державної установи «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» (Іван Ковальчук) в межах повноважень:
2.1. Забезпечити постійний контроль за дотриманням протиепідемічних заходів суб’єктами господарської діяльності.
2.2. Продовжити виконання заходів, направлених на недопущення поширення коронавірусної хвороби та дотримання визначених протиепідемічних норм.
2.3 Здійснювати постійний контроль за епідеміологічною ситуацією, спричиненою захворюваністю на гостру респіраторну хворобу COVID-19.
Термін: до стабілізації епідситуації.
Слухали: 2. Про відновлення освітнього процесу в навчальних закладах, враховуючи епідемічну ситуацію в місті Коломиї та в сільських населених пунктах Коломийської об’єднаної територіальної громади (с.Воскресинці, с.Шепарівці, с.Іванівці, с.Товмачик, с.Саджавка) (Любомир Бордун, Ганна Бакай, Марія Буртик, Олег Токарчук).

1. Враховуючи епідемічну ситуацію, спричиненою гострою респіраторною хворобою COVID-19 серед дітей середнього та старшого шкільного віку, комісія рекомендує відновити з 18 листопада 2020 року відвідування закладів освіти здобувачами освіти за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учнів.
Термін: до стабілізації епідситуації.

2. Начальнику управління освіти міської ради (Любомир Бордун) забезпечити посилення щоденного моніторингу захворюваності дітей. В разі погіршення епідемічної ситуації рекомендувати керівникам закладів освіти переводити здобувачів освіти на дистанційне навчання.
Термін: до стабілізації епідситуації.

3. Відділу інформаційної політики міської ради (Оксана Палій), відділу з питань цивільного захисту міської ради (Олександр Кротюк) Коломийському міськрайонному відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області (Павло Хоміцький), Коломийському міському управлінню Головного управління Держпродспоживслужби Івано-Франківської області (Михайло Микитюк), Коломийській міськрайонній філії Державної установи «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» (Іван Ковальчук) залучити засоби масової інформації для проведення широкого інформування та роз’яснювальної роботи серед населення щодо обов’язкового виконання вимог протоколу.
Термін: до стабілізації епідситуації.

4. Контроль за виконанням рішення комісії залишаю за собою.