Міський голова Богдан Станіславський привітав з днем міста Коломия

Міський голова Богдан Станіславський привітав з днем міста Коломия
19 Серпня 2022
Коломия сильна духом. За століття своєї історії місто по піщинці накопичувало все те, що творить сьогодні міць коломиян - підприємливість, винахідливість, стійкість, знання, традиції, культуру, віру, силу, патріотизм. Все це відчувається у кожній прогулянці містом, у кожному подиху вітру та ранковому сонцю, яке щодня показується з-за гір. Коломия - це наша земля, яка дає силу та свободу, яка творить нас тими, хто ми є.Такого дня міста ми ще не знали. Завжди усміхнена, весела, метушлива та урочиста Коломия цьогоріч не святкує. Усі сили громади, весь її потенціал сьогодні йде на новий етап боротьби за право бути вільними та жити у своїй державі. І той дух міста, який століттями зростав понад Прутом, зараз дає коломиянам все нові та нові сили, щоб невтомною працею та безмежною хоробрістю кувати нашу Перемогу.

Ми звикли говорити про Коломию як про економічний, культурний та інноваційний центр регіону від Дністровських каньйонів до румунських кордонів. Це так. Але 176 днів тому і до сьогодні Коломия розкриває себе із ще однієї сторони - місто, що стало надійним тилом для військових та теплим домом для тих, кого війна позбавила всього. Коломияни довели, що неможливого немає. Довели це своїми справами, своєю жертовністю, відданістю, любов’ю і, на жаль, своїми життями. Сьогодні вкотре віддаймо шану всім коломиянам, хто з 2014 року загинув у боротьбі за Україну. Дякуємо нашим “Едельвейсам”, теробороні, авіації і загалом всім Збройним силам України та правоохоронним органам за те, що маємо можливість відзначати День міста Коломиї.

Та нам не можна складати руки і чекати на “манну небесну”. Перемога здобувається тяжкою і чесною працею. Останні шість місяців Коломия була єдина як ніколи раніше. І так має продовжуватись. Попри все ми повинні зібрати весь наш біль, страх, ненависть до росії та перетворити їх у набої для наших захисників. Перетворити їх у підтримку для сімей та близьких наших воїнів. Перетворити їх в потужну енергію, аби ставати кращими та розвивати Коломию заради наших дітей та внуків.

Попри безліч випробувань, Коломия вже 781 рік доводить, що є сильним містом щирих людей. Попереду нас ще багато праці, багато труднощів, та ще більше перемог. З днем міста, наша рідна Коломиє.    26 Вересня

    25 Вересня