.
.

Міський голова Коломиї порадив мешканцям, що робити, якщо “АВЕ” не прибирає сміття

Міський голова Коломиї порадив мешканцям, що робити, якщо “АВЕ” не прибирає сміття
15 Лютого 2019
Коломию знову тероризує сміття: міський голова міста Ігор Слюзар прокоментуав ситуацію.

Для Коломиї проблема вивозу сміття залишається актуальною. Влада міста наголошує на тому, що причина цього – в компанії “АВЕ”.

У мережі часто публікують світлини та відео зі сміттям: у Коломиї не слідкують за вчасним його вивезенням. За словами Ігоря Слюзара, міського голови Коломиї, проблема зі сміттям триває з вересня 2017 року, з того часу “АВЕ” почало роботу в Коломиї. У 2015 році у конкурсі на послуги перевезення сміття в Коломиї перемогу здобула фірма “АВЕ”. На той час, за словама Ігоря Слюзара, менеджмент був на належному рівні. Зараз шукають нового керівника для компанії.

Про ситуацію, що склалася тепер, Ігор Слюзар зазначив, що в жителів складена пряма угода з “АВЕ” й вони мають можливість подати до суду

"У людей є пряма угода. Вони мають можливість подати в суд за невиконання договору, – прокоментував міський голова “Дзеркалу медіа”.

Нагадаємо, у липні того року в Коломиї мешканці вулиць, прилеглих до території сміттєзвалища, блокували авто зі сміттям, зібраним у мешканців сіл.

14 квітня минулоріч коломияни зібралися на толоку, щоб зробити своє місто чистим, приємнішим та кращим. 40 активних мешканців міста зголосилися взяти участь у толоці-акції по прибиранню міського парку та озера і за день зібрали майже 2000 літрів сміття.Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца