.
.

На ремонті Коломийської ЦРЛ “накрутили” 187 тис грн, – журналіст Євгеній Гапич

На ремонті Коломийської ЦРЛ “накрутили” 187 тис грн, – журналіст Євгеній Гапич
18 Вересня 2018

В соціальній мережі Фейсбук журналіст Євгеній Гапич розповів про "схему" інечесного заробітку при ремонті Коломийської ЦРЛ:

187 тис.грн. “накрутили” на матеріалах виконуючи ремонти Коломийської ЦРЛ при вказаній вартості матеріалів у 530 тис.грн. в актах виконаних робіт. Гарний заробіток? Це не враховуючи офіційний заробіток, який вказаний в тих же актах виконаних робіт.

Нещодавно нардеп Юрій Тимошенко на своїй сторінці у ФБ зробив досить гнівний допис, що вся влада злодії і вимагають від нього відкатів.
Щоправда він забув, що він також є частиною влади.

“Тому зараз, щоб запобігти розкраданням бюджетних коштів, я не боюсь брати на себе відповідальність і там, де законодавством не передбачено проведення тендеру, часто призначати виконавців робіт, які добре та, головне, чесно зарекомендували себе при проведенні робіт за раніше залучені мною кошти, замість тих, що пропонують мені розпорядники коштів. Роблю це з тим, щоб могти гарантувати як якість виконаних робіт, так і те, що вже перевірені люди нікому не дадуть не те що 30 %, а й одного відсотка відкату, та й тому не будуть економити на якості робіт і матеріалів, щоб і собі щось заробити, вже не кажучи, що не будуть порушувати закон.”

Звичайно, для чого давати відкати коли можна ці кошти покласти собі у кишеню, “накрутивши” ціну матеріалу майже вдвічі. Під висловом “собі у кишеню” я маю на увазі, що виконавець робіт на цьому заробив, а то знову Тимошенко накинеться на мене.  		<div style=

Джерело:  http://versii.if.ua/


Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца