.
.

На розвиток Коломийської ОТГ спрямовано 123 мільйони гривень.

На розвиток Коломийської ОТГ спрямовано 123 мільйони гривень.
20 Листопада 2018

Сьогодні, 20 листопада, в Івано-Франківську відбулось засідання Ради регіонального розвитку в Івано-Франківській області.

"Впродовж останніх 4 років ми встигли багато чого зробити. Процес розпочався у 2014 році. Івано-Франківщина являється взірцем конструктивної області. На Прикарпатті заплановано створити 59 громад", – розповів голова ОДА Олег Гончарук.

Значним досягненням вважається утворена в цьому році об’єднана Коломийська громада. На розвиток ОТГ спрямовано 123 мільйони гривень. Втілено 269 проектів. В ОТГ найбільше уваги приділяється ремонту шкіл та садків.

Створено нові робочі місця та працевлаштовано понад 1350 жителів Прикарпаття завдяки залученню інвестиції німецького концерну «LEONI», який побудував новий завод із виробництва електрокабельної продукції у місті Коломия.

"У цьому році у власність 20 громад передано 13 тисяч гектарів землі – 2111 ділянок. 2019 рік має стати вирішальним для добровільного створення громад. У 2020 році це все буде відбуватися в новому порядку", – додає Гончарук.

Відбудовано 8 мостових переходів, більшість з них було зруйновано повінню. Реалізуються проекти агропромислового напрямку.

Розвивається медична реформа. Уже 53% населення в області уклали декларації “Домашній лікар”. Спрямовано більше 175 мільйонів гривень для придбання двох тисяч одиниць медичного обладнання.

Окрім того, держава виділила гроші на проект «Нова українська школа». Завдяки ньому ми плануємо завершити ремонт школи в селі Раковець. Планується близько 140 спортивних майданчиків з штучним покриттям та розпочнеться будівництво сучасного біатлонного майданчика вартістю 400 мільйонів гривень.

"Проблемою децентралізації є не тільки адміністративне об’єднання громад, це і децентралізація повноважень", – коментує голова ОДА.

Ситуація з дорогами  на Прикарпатті покращується. Зараз вже є більше трьох тисяч кілометрів регіональних доріг. На них було виділено в середньому 5-7 мільйонів на кілометр.

Заробітна плата є проблемою на рівні ОТГ. Зараз бюджети громад не є самодостатніми. Для цього на законодавчому рівні потрібно змінювати схему подачу ресурсів.
Коломия доставка піцца