Народні депутати та голова обдержадміністрації відвідали іінклюзивно-ресурсний центр у Коломиї

Народні депутати та голова обдержадміністрації відвідали іінклюзивно-ресурсний центр у Коломиї
11 Лютого 2019
Сьогодні у рамках робочої поїздки на Коломийщину голова облдержадміністрації Олег Гончарук разом із народними депутатами України Андрієм Іванчуком, Максимом Бурбаком та Володимиром Шкварилюком ознайомився із роботою інклюзивно-ресурсного центру для дітей із особливими освітніми потребами.

У даному закладі, який створений у жовтні минулого року та  розрахований на надання комплексно-педагогічної оцінки розвитку дітей та здійснення психолого-педагогічного супроводу, відбувається розвиток дрібної загальної моторики та здійснюється корекція координації рухів у дітей.

За словами Олега Гончарука, діти з особливими освітніми потребами повинні отримувати фахову допомогу. Задля цього мають бути створені рівні можливості для всіх категорій дітей.

«На Прикарпатті минулого року нам вдалося організувати інклюзивне навчання для 414 дітей із особливими освітніми потребами, - зазначив очільник області. – Класи із інклюзією було відкрито у 238 закладах загальної середньої освіти області».

Слід відзначити, що завдяки ініціативі та постійній роботі команди Благодійного фонду Президента України Петра Порошенка, за останні роки ситуація кардинально змінилася.