У Коломиї влаштували рейд на стихійних торговців

У Коломиї влаштували рейд на стихійних торговців
2 Лютого 2016

Сьогодні, 2 лютого, спільним рейдом з Коломийською поліцією та муніципальною дружиною на вул.Сагайдачного, що в середмісті Коломиї, навели порядок зі стихійниками. 

Нагадаємо, що 26 січня, перший заступник міського голови Сергій Коцюр провів обхід центральними вулицями міста. Мета – поспілкуватись із продавцями, дізнатись про причини, з яких вони вийшли торгувати просто неба, передає  Фіртка. 

Також їм було роздано листівки, у яких повідомлялося, що з 1 лютого за таке порушення громадського порядку особи, що займаються стихійною торгівлею, будуть притягнуті до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу і конфіскації товару. 

Також в соцмережі ФБ в групі «Типова Коломия» одна з учасниць закликала провести флеш-моб «Не купуй на вулиці! Не купуй з-під ніг!», що викликало бурне обговорення проблеми стихійної торгівлі в середмісті Коломиї. 

«Наразі, одну з вулиць звільнили від стихійної торгівлі. Цікавим є те, що майже у всіх них є по три-чотири торгових місць на ринку, але вони вирішили, що на вулиці торгувати вигідніше. Проте, деякі торговці планують акцію спротиву. Ті, хто не мають торгових місць, отримають їх на ринку. Зараз ведемо перемовини з директором ринку Ганною Риндич. Вона пообіцяла, що відшукає для них місця для торгівлі», - прокоментував ситуацію Сергій Коцюр, перший заступник міського голови.     12 Жовтня

    11 Жовтня