.
.

У селі Спас відбувся фестиваль автентичної карпатської кухні “Смачний Спас”

У селі Спас відбувся фестиваль автентичної карпатської кухні “Смачний Спас”
22 Серпня 2016

У селі Спас на Коломийщині відбувся фестиваль автентичної карпатської кухні “Смачний Спас”.

Під час заходу встановлювали рекорд на найбільший прикрашений за усіма старовинними весільними звичаями та обрядами струцень, або весільний калач.

На фестивалі, направду, важко було утриматися від спокуси потішити душу і тіло кулінарними розкошами. І все воно дуже органічно впліталося в автентичну живу музику. По периметру розміщувалися макети садиб усіх куточків Коломийщини і з кожного куточка лунала троїста музика і солоспіви. Не стихала музика і на головній сцені. На початку фестивалю очільники району, обласні депутати та сільські голови, яких запрошено на сцену, оголосили хвилину тиші: закликали всіх гостей та учасників свята пом’янути мовчанкою загиблих на неоголошеній війні з Росією. Учасники АТО підняли прапор фестивалю.

Начальник управління культури ОДА Володимир Федорак сказав: “Оберігаймо не лише кордони нашої держави, а й кордони наших душ…” 

Більш приземлено, однак, не менш правдиво висловився голова районної ради Роман Дячук: “За радянської влади все було одноманітним, навіть кухня, – перше, друге, булочка, чай. Сьогодні асортимент надзвичайно різноманітний. І це стосується усіх сфер життя…”.

Родзинкою фестивалю стало кулінарне шоу за участю спеціального гостя – кулінарного експерта проектів “Все буде смачно” та ” Все буде добре” Ігоря Місевича.Дзеркало Коломиї, НТК
    15 Квітня

    14 Квітня

Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца