Відзначення Дня Державного Прапора України на Коломийщині

Відзначення Дня Державного Прапора України на Коломийщині
23 Серпня 2016

Відбулося районне святкування з нагоди Дня Державного Прапора України. 

Благословили свято Отець – декан Печеніжинський Юрій Максиліюк, настоятель храму Зачаття Пресвятою Анною Богородиці УАПЦ отець Михайло Гундяк, настоятель храму Пресвятої Трійці УГКЦ отець Олександр Федоришин, парох Нижнього Вербіжа отець Михайло Дзюба.

До вітального слова запросили голову районної ради Романа Дячука та голову райдержадміністрації Любомира Глушкова, Шепаріського сільського голову Ірину Муцак, командира відокремленого підрозділу Громадської організації «Золоті леви Чорної сотні» Івана Григоріва.

Право підняти Державний прапор України надали донці Героя України, Героя Небесної сотні Ігоря Ткачука Іванці Ткачук.

Краяни, які прийшли на урочистості до пам'ятника Т.Г.Шевченка у селі Шепарівці говорять, що цьогорічний День Державного Прапора – це свято зі сльозами на очах, адже чимало патріотів віддали свої життя, і нажаль, продовжують гинути за недоторканність кордонів на сході країни.

Державний Прапор – символ свободи, єднання та слави нашої країни – уособлює в собі усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє. Сьогодні ж, коли Україна вкотре відстоює своє право на незалежність та суверенітет, наш прапор є символом високої національної свідомості та патріотизму.Наш жовто-блакитний стяг є символом боротьби за волю та свободу. Він єднає українців від сходу до заходу, від півночі до півдня. І в періоди найважчої бездержавності завжди були герої, які свято берегли і піднімали синьо-жовтий стяг.

В зв’язку з останніми подіями, що відбуваються в країні, сьогодні наш прапор відомий всьому світові, прикрашає адміністративні будівлі не тільки на території України. Тож нехай наш Державний Прапор і надалі переповнює серце кожного українця гордістю та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини!
    13 Липня

    12 Липня