У Коломиї пікетують РДА через нового керівника. «Правий сектор» зносить шини (фоторепортаж)

У Коломиї пікетують РДА через нового керівника. «Правий сектор» зносить шини (фоторепортаж)
24 Квітня 2014

Сьогодні у Коломиї активісти «Правого сектору» та Самооборони на знак протесту проти призначення нового голови райдержадміністрації заблокували вхід до адмінбудівлі та в’їзд на саме подвір’я.

Блокування розпочалося о 8 годині ранку. Активісти не впустили працівників РДА на робочі місця, повідомляє кореспондент «Коломийських ВІСТЕЙ». В райдержадміністрації зізнаються, що поки триватиме блокування адмінбудівлі, забезпечення життєдіяльності району може призупинитися.

До таких дій представників «Правого сектору» та Самооборони спонукало призначення Михайла Бойка на посаду голови Коломийської райдержадміністрації.

Хоча, як запевняють активісти, вони не проти Бойка як особистості, а проти самого призначення, яке з ними не погодили.

«Нехай до президентських виборів обов’язки голови РДА виконує заступник Любов Михайлишин, - пропонує «самооборонівець» Юрій Тимошенко. – Ми вважаємо, що нового голову РДА має визначати громада під час голосування на виборах. Якщо виборці підтримають Михайла Бойка, то Самооборона та «Правий сектор» приймуть їхній вибір».

Працювати під відкритим небом довелося й депутатам районної ради. Їх теж активісти не впустили в адмінбудівлю для проведення позачергової сесії.

Депутати райради обурені блокуванням приміщення РДА. Просять активістів не перетворювати Коломию на Слов’янськ та не створювати картинку для російського телебачення.

Пікетувальники готові розблокувати адмінбудівлю лише у тому випадку, коли новопризначений голова РДА Михайло Бойко напише заяву про звільнення від своїх обов’язків.

Наразі представники «Правого сектору» та Самооборони зносять до райдержадміністрації шини.

Нагадаємо, кандидатуру Михайла Бойка на посаду голови Коломийської РДА погодили на люстраційному комітеті в Івано-Франківську. Також на крісло очільника претендував й "самооборонівець" Роман Підлужний.

Як уже повідомляли, вчора в.о. президента України Олександр Турчинов підписав розпорядження про призначення на посаду голови Коломийської РДА Михайла Бойка. 

DSC_5747.JPG

DSC_5757.JPG

DSC_5763.JPG

DSC_5744.JPG

DSC_5777.JPG

DSC_5783.JPG

DSC_5786.JPG

DSC_5790.JPG

DSC_5804.JPG