.
.

Леонід Кучма привіз Коломиї біле піаніно: "Галичина вже не така, як була 20 років тому" (фото)

Леонід Кучма привіз Коломиї біле піаніно: "Галичина вже не така, як була 20 років тому" (фото)
27 Травня 2014

Сьогодні Коломию відвідав другий президент України Леонід Кучма. Приїхав не з порожніми руками. У рамках проекту фонду «Україна» привіз до Коломиї піаніно «Essex/Steinway» білого кольору. Президентський подарунок отримала музична школа №1.

До Коломиї також завітали голова ОДА Андрій Троценко та його попередник - Михайло Вишиванюк. Другого президента зустрічали хлібом-сіллю та під звуки народних інструментів, повідомляє кореспондент "Коломийських ВІСТЕЙ".

- Ваш навчальний заклад відомий не лише в Україні, але й за кордоном. Тут навчається багато лауреатів міжнародних конкурсів. Думаю, що сьогодні для вашої школи важлива подія. Тому надіюся, що цей подарунок сприятиме тому, щоб учні вашої школи отримували ще більше призових місць, - побажав Леонід Кучма. – На цьому інструменті погано грати не можна. Це не я так кажу, так говорять спеціалісти у цій галузі.

За словами директора музичної школи Богдана Іванчука, візит Кучми – історичний момент для навчального закладу. "Віднині всі концерти гратимемо тільки на цьому роялі", - наголосив керівник закладу. 

Леонід Кучма відмовився говорити про політику та подякував Коломиї за вірний вибір майбутнього президента України.

«Сьогодні про політику говорити не будемо. Бо всі за цей час нею «наситились», - каже президент України. – Ви зробили правильний вибір у неділю. Галичина повністю помінялася. Вона вже не така, як була 20 років тому».

Після урочистостей для Леоніда Кучми провели екскурсію навчальним закладом, зокрема показали кімнату-музей композитора Кос-Анатольського.

Леонід Кучма не вперше відвідує Коломию. Перебував у цьому місті у 1994 та 2000 роках.

«Коломия добре пам’ятає 2000 рік, коли завдяки вашим зусиллям місто повністю перебудували, - звернувся до Леоніда Кучми міський голова Ігор Слюзар. – Тоді було збудовано й візитівку Коломиї – Музей писанки. Для міста це додаткові 200 тис. туристів щороку. Дякуємо також Михайлу Вишиванюку, як члену вашої команди, за внесок у розвиток Коломиї».

Нагадаємо, у 2000 році відбулася масштабна реконструкція й ремонт центру міста до Х Міжнародного Гуцульського фольклорно-етнографічного фестивалю.

До слова, президентський фонд Леоніда Кучми “Україна” був презентований 11 листопада 2004 року. Благодійна організація, спрямована на гуманітарну діяльність для підтримки обдарованої молоді в Україні, а також — науково-експертну, аналітичну роботу та міжнародну співпрацю.

DSC_6968.JPG

DSC_6983.JPG

DSC_6984.JPG

DSC_6993.JPG

DSC_6997.JPG

DSC_7003.JPG

DSC_7006.JPG

DSC_7011.JPG

DSC_7025.JPG

DSC_7037.JPG

DSC_7038.JPG

DSC_7043.JPG

Коломия доставка піцца